+38 (096) 653 02 82
+38 (093) 927 50 01
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Меню
Меню

Дитячі плаття вишиті бісером

   Плаття для жінки це особливий вид одягу, адже навіть в сучасному ритмі життя завжди хочеться виглядати стильно, та жіночно. Змалку мами прививають любов до красивих нарядів своїм діткам, особливо дівчаткам. Тому, всі дівчатка дуже люблять всякі красиві наряди, особливо плаття. Купити плаття для вишивки чи просто нарядне плаття тепер не проблема, але саме вручну декороване плаття мамою чи бабусею буде особливо дороге вашій дитині. Великий вибір заготовок для вишивки дає можливість обрати плаття, яке підходить саме вам. Безліч різних фасонів, кольорів та типів вишивки, а також схеми на водорозчинному флізеліні, які часто використовують для декору плать ви можете зустріти на просторах нашого інтернет-магазину товарів для рукоділля.

 Переважно дитячі плаття вишиті бісером мають квіткові мотиви, яскраві маки з волошками, троянди, букети польових квітів, чевоні маки, барвисті різноцвіття. Дуже цікавим варіантом є поєднання квітів та геометричних мотивів.

Схеми вишивки дитячих плать завжди яскраві та мають не велику кількість зашивки, щоб дитині було комфортно та зручно в такому платті, щоб воно не обтяжувало та не сковувало рухи.  При вибирі заготовки зверніть увагу на тканини, адже заготовки можуть бути на габардині та на домотканому полотні. Дитячі вишивки хрестиком та бісером можуть бути як на довгий рукав так і на короткий. Цікавим варіантом є комбіновані плаття для вишивки, адже виглядають вони яскраво та ефектно, крім того не мають багато вишивки, тому навіть матусі, які не мають багато вільного часу для рукоділля можуть дозволити собі вишити таке плаття.

Дитячі плаття вишиті бісером рекомендуємо вишивати чеським бісером, поєднуючи між собою різні типи бісеру:

  1. Скляний бісер;
  2. Блискучий бісер;
  3. Перлистий бісер;
  4.  Натуральний бісер;

Завдяки поєднанню різних типів ваша вишивка буде дивитись більш цікаво.

Дитячі плаття бісером чудово виглядають на сонячному світлі, бісеринки грають на сонечку, повірте ваша дитина не залишиться байдужою!

Обрати дитячі вишивки хрестиком чи бісером ви можете на нашому сайті, ми маємо гарний вибір, ціни вас приємно здивують, тому не зволікайте та обирайте!

Зачекайте...