+38(093)9275001
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Каталог товарів
Каталог товарів
Надійність ми виробники і гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

  

 Біскорню – має французьке походження і перекладається як багатокутник, кривуля . Це досить симетрична  подушечка з кількома нерівними кутами. Біскорню  може служити подушечкою для голок . Якщо її гарно прикрасити , то таку милу дрібничку буде красиво повісити навіть на ялинку. Така красива і елегантна штучка може бути хорошим  подарунком для ваших близьких .

 

Рукоділля - найпопулярніше хобі українських жінок

Загальновідомо що протягом століть Україна славиться своїми талановитими майстринями. Прикрасами, вишивками та іншими речами зробленими своїми руками відомі такі міста як Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та Коломия. Сьогодні кожна майстриня може купити всі необхідні товари для рукоділля такі як схеми вишивки, бісер, нитки муліне DMC лише за декілька хвилин в нашому інтернет-магазині «Магія Візерунку».

    Зараз можна купити будь-які товари на кожен гаманець, але речі створені своїми руками завжди ціняться набагато вище. Майстриня може перетворити буденні речі в справжні шедеври завдяки своїй наполегливості та таланту. Коли ми вишиваємо, то вкладаємо в кожну вишивку бісером чи хрестиком частинку себе, частинку своєї душі. За такою улюбленою справою, як  вишивання ми відпочиваємо після важкого робочого дня., ми забуваємо про всі негаразди та проблеми.

   Ми пропонуємо товари для  рукоділля як для початківців, які лише хочуть навчитися та розпочати свій творчий шлях, так і для вибагливих майстринь своєї справи. В інтернет-магазині «Магія Візерунку» весь товар завжди в наявності, тому ми гарантуємо доставку  всіх товарів в найкоротший термін в будь-яке місто України: Київ, Харків, Одеса, Тернопіль та ін.

   Найпопулярнішим та найвідомішим видом рукоділля завжди була вишивка, тому наш магазин рукоділля пропонує все необхідне для вишивки:

-         схеми для вишивання сорочки чоловічої;

-         схеми для вишивки плаття;

-         схеми вишивки жіночих сорочок хрестиком;

-         чеський бісер Preciosa;

-         нитки муліне DMC.

Запрошуємо у  наш інтернет-магазин «Магія Візерунку» де ви можете купити товари для рукоділля не виходячи з дому не важливо в якому місті ви знаходитесь (Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та Коломия, Вінниця). Ми з радістю допоможемо зробити ваше життя яскравішим!

Зачекайте...