+38(093)9275001
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Каталог товарів
Каталог товарів

Схеми для вишивки бісером

Схеми вишивки бісером

Схеми для вишивки бісером

В кожної жінки завжди є безліч креативних ідей. Постійно хочеться творити щось прекрасне, робити цей світ яскравішим і світлішим. Теплом своїх рук, вкладаючи часточку своєї душі вони творять просто неймовірні речі. Дуже популярним способом вираження своїх творчих ідей є вишивка бісером. Переважно вишивають по схемам для вишивки, адже цей спосіб підходить як для професіонала так і для новачка.

Сама схема вишивки це полотно з надрукованим а ньому малюнком. Візерунок наноситься квадратиками, такого розміру, щоб після вишивки бісеринка повністю перекрила квадратик. Друк на тканині стійкий до води, він не змивається і тканина не линяє, тому після вишивки виріб завжди можна попрати, якщо для картинки це не так актуально, то для вишитого одягу це надзвичайно важливо.

Схеми для вишивки бісером бувають найрізноманітніші. Це може бути вишивка картини, ікони, цікавим вибором може стати вишивка кулонів, листівок, браслетів та інших дрібничок, але найсакральнішим завжди залишатиметься вишивка на одязі: вишиванки. На сьогоднішній день, є дуже великий вибір моделей, це можуть бути:

-      Схеми вишивки платть,

-      Дитячі схеми вишивки;

-      Вишиванки в стилі бохо;

-      Туніки, та багато іншого.

В нашому інтернет-магазині ви завжди зайдете чудовий вибір схем для вишивки. Ми постійно створюємо нові моделі, нові креативні візерунки, щоб навіть найвибагливіші рукодільниці завжди могли знайти щось цікаве для себе. Висока якість товару та низькі ціни вас приємно здивують.

Зачекайте...