Меню
Меню

Заготовка чоловічої сорочки від ТМ " Магія Візерунку"

Загальновідомо, що давньою традицією та виявом турботи, любові й ніжності  української жінки (матері до сина, нареченої до коханого, дружини до чоловіка) споконвіку була власноруч вишита сорочка. Наповнена магічною символікою кохання та щастя, добробуту й продовження життя, вишиванка зберігала тепло вкладеної в неї душі та була для чоловіка не просто красивим одягом, а й національним символом та оберегом.

Але сьогодні зовсім не обов’язково рахувати ниточки та відшивати орнамент з паперової схеми, щоб подарувати чоловікові вишиванку – Ви можете купити її в нашому інтернет-магазині. Виробник заготовок «Магія Візерунку» пропонує Вам чоловічі заготовки для вишиванки з різних матеріалів, з різноманітними орнаментами на будь-який смак.

І не важливо, українець Ви чи ні, купуєте вишиванку собі чи в подарунок – Ви маєте знати: наші заготовки створені на основі старовинних традицій, водночас вони є сучасними та загальноукраїнськими, оскільки більшість орнаментів нині майже однаковою мірою поширені на Київщині й Полтавщині, Слобожанщині й Поділлі, Буковині й Прикарпатті.

 

Зачекайте...