+38(093)9275001
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Каталог товарів
Каталог товарів

Тканини, які ми використовуємо для виготовлення заготовок

Домоткане полотно

Вишивання - історично невід'ємна частина українського народу, нашого генетичного коду. І потяг до нього зростає все більше з розвитком сучасного суспільства. Без сумніву, найкращим видом тканини для виготовлення української вишиванки є домоткане полотно. Але що ж такого особливого і цінною в ньому для наших майстринь?

У наш час домоткане полотно залишило свою назву, але майже повністю перейшло до фабричного виробництва. За його сучасних властивостей - то вони до сих пір несуть в собі еталон якості, натуральності та спорідненості з культурною спадщиною України. Саме тому домоткане полотно - краще для створення етнічного одягу, рушників тощо.

Найважливішим властивістю домотканого полотна для створення вишивки є його чітка структура волокон. Щільність клітин і товщина волокон різна, створеної під різні техніки обробки. Ми використовуємо лише найкраще полотно адже знаємо що, при вишиванні бісером, тканина повинна бути міцнішою, щоб уникнути деформації або навіть псування під вагою бісеру.

Отже, можна сказати, що домоткане полотно - це, з одного боку, натуральна, практична, приємна до тіла, зручна для вишивання тканина. А з іншого - справжня традиція нашого народу, складова його генетичного коду.

Зачекайте...