+38(093)9275001
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Каталог товарів
Каталог товарів

Схеми вишивки на водорозчинному флізеліні

Водорозчинний флізелін для вишивання з малюнком

Надійність ми виробники і гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Водорозчинний флізелін з малюнком Aqua Color

Магія Візерунку — виробник водорозчинного флізеліну Aqua Color (водорозчинної канви) для вишивання. Купити водорозчинний флізелін ви можете в нашому інтернет –магазині за вигідними цінами. Aqua Color продається аркушами А4, на кожному аркуші може знаходитись як один фрагмент так і декілька, залежно від обраної вами моделі.  Кожен фрагмент потрібно вирізати та прикріпити до тканини в потрібному для вас місці. Приметувальну нитку обирайте яскравого кольору, щоб потім її було добре видно, та легко було видалити. Також радимо приметувати лише в тих місцях де немає друку щоб потім не було проблем з видаленням нитки.  

Вишивати малюнок можете як з середини так і з будь – якого краю. При вишивці нитками можете використовувати п’яльця. Бережіть водорозчинний флізелін з малюнком від води, щоб не зіпсувати малюнок.

Купити водорозчинний флізелін з малюнком можете у Львові, Києві, Вінниці, Луцьку та інших містах. 

Що таке водорозчинний флізелін та як на ньому вишивати.

Водорозчинний флізелін для вишивки бісером або нитками це тонкий синтетичний матеріал, на якому наноситься малюнок для вишивки.

Всі схеми на флізеліні умовно можна поділити на:

-          Квіткові

-          Геометричні

-          Сітки

Особливість цього матеріалу полягає в тому, що він розчиняється у воді.

Перевагою схем на водорозчинному флізеліні є те, що вам вже не потрібно рахувати ниточки, просто вишиваєте по малюнку. Це досить пришвидшує роботу в порівнянні з вишивкою по полотні з паперовою схемою.

Продається флізелін відрізами розміром 20*30 см на яких нанесена схема квадратиками

 Користуватись водорозчинним флізеліном досить легко. Перед тим як починати вишивку вам потрібно вирізати необхідний фрагмент та приметати до тканини, рекомендуємо робити стібочки якнайчастіше, або вишивка не зсувалась. Далі вишиваєте нитками муліне чи бісером.

Кольори на схемі для вишивки нанесені більш контрасті, це зроблено для вашої зручності, адже при вишивці на темних кольорах тканини вам має  бути зручно та комфортно працювати.

 При вишивці голку потрібно вколювати в кутики квадратика. Після закінчення роботи виріб опускаєте в теплу воду, після легкого полоскання флізелін розчиняється, а вишивка залишається. Насамкінець витягуєте приметувальні ниточки і вуаля: шедевр готовий!

Увага! При вишивці бісером по флізеліну нитку необхідно затягувати трошки тугіше, ніж при вишивці по заготовці чи по простому полотні, адже коли флізелін розчиниться бісеринки не повинні «теліпатись».

 

 

 

Як використовувати водорозчинний флізелін для вишивки?

Спектр застостосування флізеліну з малюнком дуже широкий, ви може прикрасити:

             - блузку;

            -  сорочку;

            - спідничку;

            -  куртку.

Також часто використовують флізелін для декорування домашнього текстилю., наприклад скатертин.

У нас ви можете придбати водорозчинний флізелін з різними малюнками. Також маємо вже готові комплекти на сорочки, вам потрібно лише придбати необхідну кількість флізелінів та скомбінувати собі сорочку.

Для любителів імпровізації ми маємо сітку Аida 14, а також бісерну сітку розраховану під чеський бісер Presiosa №10.

Зверніть увагу! Схеми на водорозчинному флізеліні чутливі до води, тому бережіть вишивку від води, адже навіть від мокрі руки можуть пошкодити флізелін.

Зачекайте...