Меню
Меню
Надійність ми виробники і гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Заготовка вишиванки на чорному домотканому полотні

Вишиванка  на чорній домотканій тканині оригінальна та практична. Багато століть вишиванки на чорному домотканому полотні наші предки пов’язували з символами землі та мудрості. Таку сорочку традиційно передавали від матері до доньки, від батька до сина.

Магія Візерунку пропонує Вам заготовки на чорному домотканому полотні ( склад тканини: 50% бавовни, 50% синтетики), які можна вишивати за допомогою водорозчинного флізеліну. Вишивати таку заготовку легко та зручно, адже малюнок на флізеліні добре проглядається.

Особливо варто відзначити наскільки простим та приємним є останній етап роботи з такими заготовками. Магія Візерунку комплектує заготовки лише водорозчинним флізеліном ( а не відривним!)  тому коли заготовка вишиванки вже вишита Вам залишилось лише опустити заготовку в воду і флізелін розчиниться, а ваша вишивка залишиться.

Перевага такої чорної вишиванки в тому, що ви можете самостійно корегувати розташування орнаменту на тканині згідно з вашими вподобаннями, фасоном, та особливостями фігури.

Будь-яку заготовку ви можете купити по всій Україні: в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, і тд.

Зачекайте...