Меню
Меню
Надійність ми виробники і гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Жіночі сорочки з поясом

Вишиті сорочки - схеми жіночі

Усім відомо, що вишиванка -  це традиційний одяг українського народу. Це також і  вишитий оберіг, це святковий одяг. Вишиті сорочки жіночі це вже традиційний одяг для багатьох урочистих подій. Вишиванка тепер є чи не у кожного українця, а якщо хтось ще не має, то сподіваємося скоро матиме завдяки нашим заготовкам.

Вишивка для сорочки

   Вишивка для сорочки тепер часто зустрічається машинна, хоча ми все таки прихильники ручної вишивки. Адже коли ви самі вишиваєте для себе чи для близьких людей ви залишаєте в цій вишивці частину своєї енергетики, своїх позитивних емоцій, якими ви були сповнені виконуючи роботу над вишиванкою. Одягати таку річ, особливо приємно, адже вона зігріта теплом наших рук! Вишивку по заготовках за типом вишиття можна поділити на три основні види:

  • Вишиті сорочки хрестиком;
  • Вишиті сорочки бісером;
  • Вишиті сорочки комбінованим способом: бісером та нитками.

   Кожен вид вишивки має багато прихильників, і який вид обрати саме вам, залежить виключно від ваших вподобань. Схеми вишивки жіночі будуть чудово дивитись у кожному з варіантів, варто лише гарно добрати нитки чи бісер. У всіх своїх інструкціях до заготовок ми завжди рекомендуємо номери ниток DMC, які на нашу думку найкраще підходять для конкретної схеми вишитої сорочки.

   Вишивання по заготовці це творчий процес, ви можете, наприклад, змінювати кольори, тобто вишивати не тими, які нанесені на заготовці. Навіть червоно-чорну заготовку ви можете вишити в синіх тонах, якщо так вам подобається більше. Вишиваючи в дві або три нитки малюнок повністю перекривається вишивкою. Те саме і з бісером, хоча при виборі бісеру, якщо ви змінюєте кольори, варто відмовитись від прозорих та перлистих кольорів, так як може просвічуватись колір який нанесений на тканину.

Схеми жіночі квіткові це мабуть ціла окрема стаття чи розділ, адже вибір квіткових мотивів просто неймовірно великий: яскраві та палаючі соняхи, чарівні троянди ніжно рожевих тонів, делікатні дзвіночки, барвисті братчики, а що вже говорити про поєднання різних квітів в одній вишиванці! Неймовірно делікатним буде поєднання рожевих троянд разом з дрібними синьо-голубими квіточками, або маки з волошками та колосками… Всі ці та багато інших варіантів вишивок сорочок ви знайдете серед наших заготовок. Отож будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

Зачекайте...