+38(093)9275001
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Каталог товарів
Каталог товарів
Надійність ми виробники і гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Cучасні чоловічі вишиванки заготовки | Носіння вишиванки в повсякденному житті

Хоча вишиванка є частиною традиційного українського вбрання, вона також є модним предметом у повсякденному житті. Багато українських брендів створюють власні інтерпретації вишиванок: форма, колір та довжина, що зробило їх популярними у всьому світі. 

Традиційний український одяг підкорив серця усіх людей світу, зробивши його популярним поза традиційною концепцією. Причинами є простота у форм, стрункий силует, різноманітність символів та орнаментів, а також насичені кольори.

Щоб не витрачати гроші на дизайнерську вишиванку, можна самостійно створити унікальний виріб. Для цього просто потрібно купити заготовки чоловічих вишиванок.

Cучасні чоловічі вишиванки заготовки | Носіння вишиванки в повсякденному житті

У нашому інтернет-магазині представлені сучасні чоловічі вишиванки заготовки з найрізноманітнішими орнаментами. Ви можете замовити заготовки для чоловічих вишиванок з доставкою в любу точку України. У нас є в наявності заготовка чоловічої вишиванки хрестиком, заготовки чоловічих вишиванок бісером, заготовки чоловічих вишиванок на домотканому полотні.

Найважливіший предмет будь-якого українського гардеробу - вишиванка. Вишиванка - це як ворота в душу людини, кожен аспект - від матеріалу до нитки та дизайну - розповідає свою історію. І ми маємо заготовки чоловічих сорочок з різними орнаментами, щоб підібрати правильний для вас.

Заготовки чоловічих вишиванок | Загальні риси традиційного чоловічого одягу

Традиційне українське вбрання - коріння якого сягає часів Київської Русі - має багато стильових різновидів. Його зовнішній вигляд залежить від етнографічного регіону, хоча вишита сорочка, зроблена з домотканого полотна, завжди складала основу як чоловічих, так і жіночих гардеробів. Головною особливістю вишиванки є вишивка на шиї, манжетах та подолі. У нас можна купити заготовки чоловічих вишиванок на домотканому полотні і самостійно вишити сорочку. Чоловіча вишиванка заготовка комплектується кольоровою схемою, де зазначені номери ниток або бісеру. Заготовки чоловічих вишиванок бісером можна також вишивати нитками.

Заготовки чоловічих вишиванок | Загальні риси традиційного чоловічого одягу

Усі заготовки вишиванок на домотканому полотні виготовляються індивідуально відповідно до вашого розміру. Вишиванка має давню історію і ми стараємося зберігати стиль вишивки з давніх часів. Витончені візерунки прикрашають вишиванки на грудях і як оздоблення на рукавах. Українські чоловічі сорочки зазвичай вишиваються геометричними орнаментами на білому льоні або бавовні.

«Магія Візерунку» пропонує має великий асортимент вишиванок чоловічих заготовок. Ви точно знайдете фасони і кольори, які користуються популярністю. Вишиту сорочку обирає досить багато чоловіків, тому що вишита сорочка ідеально підходить до урочистих подій і заходів: весілля, день народження, хрестини чи навіть ділова зустріч. Сучасні чоловічі вишиванки заготовки представлені у різноманітних кольорах. 

Заготовки чоловічих вишиванок на домотканому полотні | Заготовки чоловічих вишитих сорочок для вишивання хрестиком

Вишиванка чоловіча заготовка вирізняється скромністю декоративних елементів. Значна увага приділяється фасону та вишиванню в монохромних або двокольорових поєднаннях. Заготовка чоловічої вишиванки чорно-червоними нитками символізує мудрість і мужність, а чоловіча вишиванка заготовка з червоно-білою вишивкою - чистоту і щастя. Заготовки чоловічих вишиванок мають дизайн досить стриманий з чіткими геометричними орнаментами.

Заготовки чоловічих вишиванок на домотканому полотні | Заготовки чоловічих вишитих сорочок для вишивання хрестиком

Сучасні чоловічі вишиванки заготовки представлені і в яскравих кольорах: наприклад, яскрава вишивка червоного, жовтого та зеленого кольорів розміщена на шиї та грудях сорочки.

Зазвичай чоловіки обирають заготовки чоловічих вишиванок з геометричними орнаментальними мотивами: ромби, трикутники та хрестики, які реалізовані у різнобарвній вишивці з переважанням червоного та чорного кольорів.

Цікаво виглядають чоловічі вишиванки білим по білому. Заготовка чоловічої вишиванки хрестиком з білою вишивкою - для справжніх інтелігентів. Орнамент  преважно геометричний або рослинний. Чоловіча вишиванка заготовка створена для Вашого комфорту і задоволення! 

Заготовка чоловічої вишиванки | Дизайн українських вишиванок

Якщо для українців з давніх часів вишиванка була традиційним одягом, то в сучасних умовах вишивка набула особливого значення у багатьох сферах людського життя, стала засобом вираження патріотизму.

Заготовка чоловічої вишиванки | Дизайн українських вишиванок

Декоративні візерунки української Вишиванки поділяються на три групи: геометричні, рослинні, тваринні, які представляють елементи символіки давньоукраїнських вірувань, культів. Окремі вишивальні узори характерні для тих чи інших етнографічних районів України.

Кожний чоловік в своєму гардеробі повинен мати вишиту сорочку. Зважаючи на шалений ритм життя простіше рішення - вишиванка чоловіча заготовка.  

Вишиванка чоловіча заготовка – напів готовий виріб. Ви значно зекономите свій час, адже вам не прийдеться окремо купувати тканину. В нашому онлайн-магазині “Магія Візерунку” представлено вибір схем на тканині різного кольору. 

Вишиванка чоловіча заготовка зразу комплектується кольоровою схемою і нитками. Крім того, вам не потрібно йти в ательє, щоб зробити викройку за заметати краї тканини, підлаштовувати орнамент під відріз, самостійно підбирати нитки або бісер.

Заготовка чоловічої вишиванки хрестиком | Сучасний національний одяг

Сучасні чоловічі вишиванки заготовки з геометричним орнаментом зберігають багато таємних персонажів, тісно переплетених зі слов’янською міфологією. Геометричний орнамент - один з найпоширеніших видів вишивки. Для нього характерні діаманти, кола, хрести, лінії, зигзаги. Також серед геометричних візерунків дуже популярний знак "безконечник", який прийшов до нас з часів трипільської культури.

Заготовка чоловічої вишиванки хрестиком | Сучасний національний одяг

Значення таємних символів та геометричних візерунків починаються з води та сонця. Ці два елементи найчастіше зустрічаються в українській вишивці. Візерунок із зображенням восьмикутної сонячної квітки або розетки. А малюнок води - як вита змія. Прикраси з води та сонця символізують дві стихії. Вони наносяться на заготовки для чоловічих вишиванок як опікуни материнської та батьківської сили. Хрестові візерунки та міні-свастика - це рух сонця, яке символізує добро і служить захистом від злих сил. Цікаво, що прямий хрест символізує Сонце, Творця і чоловіче начало. 

Вишиванка чоловіча заготовка прикрашена ромбовидним вістрям посередині - це символ родючості та чоловічої сили. Такі візерунки вишивали синіми нитками, які позначалися повітряними і небесними стихіями.

Отже, українська вишиванка довгий час виконувала роль оберега проти темних сил. Вважалося, що вишивка на грудях захищає людську душу від руйнування, розпаду та вмирання. Чоловіча вишиванка заготовка з вишивкою на плечах, особливо у чоловічому одязі, дає силу і захищає від ворогів. Козаки кодували у вишивці військові таємниці: чисельність та склад військ.

Наша заготовка вишиванки на чорній лляній тканині, - це чудовий варіант для чоловіка, який шукає в українській сорочці щось додаткове. Чудовий подарунок для тата!

Заготовка з коміром, вишитими манжетами та вишивкою спереду виділяється як прекрасний зразок традиційної вишиванки. Ромби, кола та зигзагоподібні конструкції поєднуються у гарних візерунках. Крім того, це просто чудова сорочка за вигідною ціною.

Українська вишиванка - це не тільки гарний одяг. По її візерунках можна побачити глибокий духовний зміст і дотик до історії України.

Купити онлайн заготовки для чоловічих вишиванок

Українська чоловіча вишиванка - це традиційна слов’янська чоловіча полотняна сорочка, вишита вручну. Наші заготовки чоловічих вишиванок виготовлені ​​з 100% льону та є екологічно чистим продуктом. Схеми призначені для ручного вишивання у техніці вишивки хрестиком або бісером.

Купити онлайн заготовки для чоловічих вишиванок

З нашою вишиванкою ви будете захищені чарами, якими слов’яни прикрашали свої сорочки з дохристиянських часів. Стародавня вишивка, успадкована від матері до дочки, складається з рідкісних символів, які прикрашають і захищають її власників.

Вишиванка пережила багато епох і подій і витримала випробування часом. Вона ніколи не вийде з моди. Хоча це відносно новий предмет одягу, її цінність як колекційного зростатиме з роками. Вишиту сорочку можна передавати з покоління в покоління. Крім того, вишиванка - це простий спосіб виділитися з натовпу. Ви можете поєднувати її з джинсами або діловим костюмом, носити в офісі, одягнути на вечірку, на весілля або інший урочистий захід. Одяг, виготовлений власноруч Ви будете носити з задоволенням.   

Свій розмір заготовки Ви можете вибрати у таблиці розмірів. Якщо у вас нестандартний розмір, напишіть нам, і ми зробимо заготовку за вашими розмірами, без додаткових доплат. Вишиванку чоловічу заготовку необхідно прати вручну в теплій воді при температурі не вище 35 градусів.

Зазвичай, заготовки для чоловічих вишиванок виготовлені з льону, батисту або домотканого полотна, бавовни. Ми з радістю допоможемо Вам порадою, якщо Ви не знаєте, яка заготовка чоловічої вишиванки вам підійде. Ми з задоволенням розповімо Вам про значення тих чи інших візерунків на вишиванці. Щоб обрати правильну заготовку чоловічої вишиванки, звертайтеся до наших менеджерів. 

Якщо Ви вирішили придбати заготовки для чоловічих вишиванок – найкраще це зробити в нашому інтернет-магазині «Магія Візерунку». Своїм клієнтам ми пропонуємо заготовки чоловічих вишиванок зі значним вибором орнаментів та широку кольорову гаму. Кожна заготовка чоловічої вишиванки виконана на якісній тканині преміум класу та укомплектована нитками або бісером. Крім заготовок чоловічих і жіночих вишиванок, у нас можна придбати парні вишиванки схеми і заготовки весільних рушників бісером. Швидку обробку замовлень та доступні ціни ми гарантуємо! Ми вдячні кожному клієнту за довіру.

Догляд за вишитою заготовкою для вишиванки

   Коли заготовка для вишиванки, плаття, чи будь-якого іншого вишитого виробу вже вишита постає питання: а як же потрібно правильно доглядати в майбутньому за таким виробом, щоб він не втратив своєї краси?

1. Прання вишиванки

    Заготовку вишиту бісером або нитками рекомендуємо прати лише вручну, ні в якому разі не робіть цього у пральній машині! Адже ви можете не лише пошкодити вашу вже вишиту заготовку.

   Прати заготовку потрібно у теплій мильній воді 30-40 градусів. Ні в якому випадку не додавайте засобів які мають у складі відбілювач, адже такий засіб може зіпсувати вашу вишиванку. Заготовку вишиванки прополоскати в теплій воді, інтенсивно не терти, щоб не пошкодити структуру тканини, та щоб нитки не кошлатіли.

   Після прання вишивки, добре прополочіть її у чистій теплій воді, не викручуйте. Радимо покласти вишитий виріб на махровий рушник і загорнути «рулетом». Таким чином рушник максимально вбере воду.

2. Прасування заготовки вишиванки

   Прасувати вишиванку потрібно коли вона ледь волога з виворітної сторони. Під вишиванку обов’язково підкладіть махровий рушник, щоб вишивка нитками залишилась об’ємною, а бісер не пошкодився. Для прасування краще використовувати парову праску.

   Доглядайте за своєю вишиванкою правильно, і вона буде радувати Вас не один рік.

Зачекайте...