Меню
Меню
Надійність ми виробники і гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Заготовки для чоловічих сорочок можуть бути на габардині-льоні, ціна - 395 грн

 

Чоловічі заготовки вишиванок

Догляд за вишитою заготовкою для вишиванки

   Коли заготовка для вишиванки, плаття, чи будь-якого іншого вишитого виробу вже вишита постає питання: а як же потрібно правильно доглядати в майбутньому за таким виробом, щоб він не втратив своєї краси?

1. Прання вишиванки

    Заготовку вишиту бісером або нитками рекомендуємо прати лише вручну, ні в якому разі не робіть цього у пральній машині! Адже ви можете не лише пошкодити вашу вже вишиту заготовку.

   Прати заготовку потрібно у теплій мильній воді 30-40 градусів. Ні в якому випадку не додавайте засобів які мають у складі відбілювач, адже такий засіб може зіпсувати вашу вишиванку. Заготовку вишиванки прополоскати в теплій воді, інтенсивно не терти, щоб не пошкодити структуру тканини, та щоб нитки не кошлатіли.

   Після прання вишивки, добре прополочіть її у чистій теплій воді, не викручуйте. Радимо покласти вишитий виріб на махровий рушник і загорнути «рулетом». Таким чином рушник максимально вбере воду.

2. Прасування заготовки вишиванки

   Прасувати вишиванку потрібно коли вона ледь волога з виворітної сторони. Під вишиванку обов’язково підкладіть махровий рушник, щоб вишивка нитками залишилась об’ємною, а бісер не пошкодився. Для прасування краще використовувати парову праску.

   Доглядайте за своєю вишиванкою правильно, і вона буде радувати Вас не один рік.

Зачекайте...