+38(093)9275001
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Каталог товарів
Каталог товарів

УМОВИ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Перед здійсненням замовлення радимо ознайомитися з детальним описом та характеристиками товару, за потреби уточнювати розміри та деталі доставки із консультантом. Якщо ж вас таки спіткало непорозуміння і ви хочете повернути товар, ознайомтеся з умовами повернення та списком товарів, які не підлягають поверненню.

Торгівля в нашому інтернет –магазині здійснюється згідно з  Наказом Міністерства Економіки  України  затвердженого 19.04.2007  N 103 «Про затвердження Правил    продажу товарів  на замовлення та поза торговельними  або офісними приміщеннями»

Наш інтернет-магазин здійснює торгівлю відрізами тканин, які використовуються для вишивання в упакованому вигляді, під індивідуальне замовлення покупця та різноманітними товарами для рукоділля та творчості.

     

     Повернення та обмін товарів здійснюємо згідно законодавства України.  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) в тому числі  тканини, тюлегардинні і мереживні полотна тощо. Тому, ви можете повернути або обміняти тільки тканину невідповідної якості.

Всю продукцію друкуємо під замовлення, тому вона обміну та поверненню не підлягає. Друкуємо індивідуально по вказаному клієнтом розміру відрізів тканини -  обраний візерунок для вишивки. 

Товари виготовлені на замовлення згідно з ч.5 ст. 13 ЗУ " Про захист прав споживачів" не підлягають поверненню.

Зачекайте...