+38(093)9275001
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Каталог товарів
Каталог товарів
Надійність ми виробники і гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Заготовки вишиванок для пари | Схеми для парних вишиванок

Історія української нації, її менталітет та культура нерозривно пов’язані з рукоділлям. Однією з великих робіт наших талановитих людей є вишивка, яка значною мірою характеризує матеріальну та духовну культуру України.

Коли саме починається історія української Вишиванки, напевно невідомо. Її зародження та розвиток відбувалися поступово, поглинаючи в собі різні елементи візерунків, що символізували сприйняття світу та віру українців.

Заготовки вишиванок для пари | Найкращі схеми вишиванок

Традиційний український вишитий одяг підкорив серця не лише жінок, а й чоловіків. Тому ми створили розділ “Заготовки вишиванок для пари”, де можна купити заготовку для вишиванки, в тому числі схеми для парних вишиванок. Парні вишиванки бісером популярні поза традиційною концепцією. 

Сімейні парні вишиванки заготовки популярні ще й тому, що мають простоту форм, стрункий силует, різноманітність символів та орнаментів, а також насичені кольори.

Вишиванку можна поєднати і з робочим одягом, першим був Іван Франко. Він носив вишиванку під піджаком і разом із сучасним одягом. Письменника зображують на 20-гривневій купюрі одягненим саме так.

Найоригінальнішим вишитим одягом вважаються борщівські вишиванки. Це зумовлено завдяки багатому використанню чорних ниток. Існує легенда, що пояснює таку закономірність. Татари вбили майже всіх місцевих чоловіків, і протягом декількох поколінь жінки носили такі вишиванки. Більше того, у Борщівському храмі є унікальна ікона Пресвятої Богородиці, одягнена у таку вишиванку.

Парні вишиванки заготовки: вишиванки в гардеробі українців

Символіка української вишивки містить прихований зміст. Недарма потрібно ретельно вибирати вишиванку (традиційну українську вишиванку), оскільки орнамент - це закодований візерунок, який має певне чарівне значення. Деякі узори захищають нас від неприємностей, інші дарують удачу та процвітання. Тим часом довільно вишитий символ може змінити долю або накликати лихо і тривогу.

Парні вишиванки заготовки: вишиванки в гардеробі українців

Усі парні вишиванки схеми мають нанесені орнаменти, які умовно поділяються на три групи: рослинні та квіткові, геометричні та зооморфні. Останній варіант на парних заготовках вишиванок використовується рідше. 

Символи також розповсюджуються за регіонами України. Традиційно геометричні візерунки переважають у Західній Україні, тоді як Південна та Східна Україна характеризується рослинним орнаментом. Таке явище можна пояснити різною культурою, природними ландшафтами, а в деяких випадках навіть ментальністю людей.

Заготовки вишиванок для пари | Значення візерунку

Зазвичай парні вишиванки заготовки бісером прикрашені квітами, гілками та листям, які відображають чистоту та процвітання родини. Вони означають постійне оновлення і нескінченність. Тому на весілля заготовки вишиванок для пари вишивали квітковими узорами. Наприклад, грона винограду уособлюють радість, пов'язану зі створенням сім’ї.

Парні заготовки вишиванок: значення візерунку 

Парні вишиванки заготовки з дубом і калиною найчастіше вибирають молоді хлопці та дівчата. Заготовки жіночих вишиванок оздоблені візерунками, де гармонійно поєднана чарівна і безсмертна краса з неймовірною силою. Парні вишиванки заготовки бісером з лавровою гілкою або вінком приносять славу.

Сімейні парні вишиванки схеми | Мотиви і символи

Той факт, що вишивка відома з незапам'ятних часів, добре видно на схематичних зображеннях вишивки на вставках, подолі, манжетах рукавів. Жіночий одяг скіфських часів був схожий на довгі українські сорочки, зібрані біля шиї та рукавів. Українська Вишиванка мала відмінності в різних регіонах, що досягається, зокрема, за допомогою вишивки та шиття.

Сімейні парні вишиванки схеми: мотиви і символи

Існує давня традиція українців протистояти злу красою. Саме це спонукало довгі зимові вечори вишивати одяг собі, рідним та близьким, роблячи у вишитих візерунках душевні мрії та почуття. Вишита сорочка Вишиванка, виконана руками люблячої матері чи дівчинки, забезпечена неймовірною хвилею енергії.

Сімейні парні вишиванки схеми з геометричним візерунком здебільшого відображають красу української природи. Оскільки традиційна вишивка має язичницьке коріння, деякі символи переплітаються зі слов’янською міфологією. Таким чином, ті сім’ї, які мріють про дітей варто парні вишиванки заготовки купити з ромбом - символом родючості. Це сприяє розширенню сім'ї та покращенню її добробуту. Зірки символізують давнє уявлення про Всесвіт, яке вирізняється певним порядком і гармонією. Трикутник уособлює Святу Трійцю і є найсильнішим християнським захистом, тоді як хрести мають потужний інструмент проти злих духів і приносять успіх у всіх починаннях.

Останнім часом користуються популярністю заготовки для вишивки бісером парні з зооморфними орнаментами.

Вишивка тварин і птахів - це ритуальні символи. Вони рідко зображуються на одязі, але молодята обирають заготовки вишиванок для пари з таким орнаментом охоче, бо вони мають особливе значення. Голуби та півники - птахи схиляються один до одного. Більше того, вони зазвичай тримають гілочку калини в дзьобі або сидять біля коріння дерева. Подібний склад є ознакою походження нової родини. Метелики уособлюють ангелів, а ластівки - хороші новини.

Багато років тому вишиванка вважалася ритуалом, який проводився у певні дні, направляючи в роботу позитивну енергію та ясні, легкі думки. На виготовлення вишиванки ішло пару тижнів або навіть місяців. На щастя, сьогодні цей вид ремесла став більш зручним. Є можливість купити парні вишиванки схеми для пошиття одягу. Сімейні парні вишиванки схеми дозволяють швидко і недорого отримати унікальний виріб. Парні вишиванки заготовки - це можливість отримати вишиванку ручної роботи, яка сьогодні є доволі дорога.

Парні вишиванки схеми | Особливості вишивання схем нитками і бісером

Зовнішній вигляд українського народного костюму відображає менталітет країни. Волелюбні люди, які не могли прийняти встановлені правила та хотіли жити окремо, розробили свій власний, унікальний стиль. Звичайно, що люди не вигадали чогось нового. Вони використовували знання та навички людей, що жили в Київській Русі. Але на відміну від своїх сусідів, українці зробили костюм більш повсякденним і яскравим. Люди створювали українські народні костюми з натуральних тканин. Найчастіше використовувалася саморобна тканина. Її ткали з конопляної або лляної пряжі. Це була груба тканина, придатна для пошиття сорочок. Чоловіки носили такий одяг. Коли тканина була випрана і стала м'якою після постійних прань, було дозволено виготовляти жіночий одяг. Ну а після того, як тканина стала досить м'якою, з неї стали вишивати дитячі сорочки.

Парні вишиванки схеми: особливості вишивання схем нитками і бісером

За останні пару років вишиванка в Україні стала очевидно модною. Зустріти людей, одягнених в одяг з етнічними елементами, можна не тільки в День Незалежності чи інші державні свята, деякі одягають вишиванки на день народження, весілля, а найсміливіші навіть носять їх як повсякденні наряди.

Сьогодні популярні заготовки вишиванок для пари для вишивки хрестиком. За допомогою цього простого, але ефектного стібка можна створити красиві візерунки. Сімейні парні вишиванки схеми для вишивання хрестиком нанесені на полотно або габардин. Парні вишиванки схеми найкраще вишивати тонкими подільними нитками, так званим муліне.

Вишивати парні вишиванки схеми можна і чеським бісером. Парні вишиванки заготовки бісером мають класичний крій. Заготовки для вишивки бісером парні виготовлені з натуральної бавовни або габардину. Такі вишиванки бісером виходять унікальні на вигляд. Парні вишиванки заготовки бісером зручні на тілі і після прання зберігають свій первісний блиск.

Сімейні парні вишиванки заготовки мають більш вільну посадку. Сімейні парні вишиванки схеми маємо в продажі від розмірів 44 до 54. Красиві класичні вирізи, льон преміум-класу та елегантний орнамент - ось такі сімейні парні вишиванки заготовки ми пропонуємо своїм клієнтам. Придбавши у нас заготовку парної вишиванки, ви отримаєте оригінальний та неповторний виріб. Сорочки та сукні зручні на тілі, не змінюють колір після прання.

Купити схеми для парних вишиванок в інтернет-магазині "Магія Візерунку"

Ми продаємо парні сімейні заготовки та заготовки чоловічих вишиванок під традиційну ручну вишивку. Асортимент складається з жіночих, чоловічих сорочок, сорочок для хлопчиків та дівчаток, жіночих і дитячих суконь. Тканина - бавовна або габардин різного кольору. Такі вишиванки підійдуть як для молоді, так і старшому поколінню.

Купити схеми для парних вишиванок в інтернет-магазині

Також користуються популярністю парні вишиванки сорочка + сукня. Особливо користуються попитом сукні з геометричною вишивкою, сукні бохо, в народному стилі, вишиті сукні до підлоги з рукавом 3/4. Тканина - 100% льон, сукні мають пояс. Ви також можете замовити схеми - інший колір тканини або колір вишивки.

Отже, український вишитий одяг, а також, власне, народна вишивка - унікальне явище загальнолюдського масштабу. Вона пройшла довгий період розвитку і стала символом боротьби українського поневолення. Популяризація одягу з національним маркером на рубежі 19 - 20 століть була здійснена представниками української інтелігенції: початок індивідуальної моди носити вишитий одяг нарівні з класичним європейським костюмом. Видатні діячі української інтелігенції - Михайло Драгоманов, Іван Франко, Олена Пчілка, Леся Українка та багато інших сприяли закріпленню статусу вишиванки як національного костюму, своїм власним прикладом.

Парні заготовки вишиванок

Зачекайте...