Меню
Меню
Новини, Статті

Чеський бісер Preciosa Ornela давно відомій всім. Я не буду в черговий раз повторюваті чужі слова і описувати його різновиди, розміри, застосування. Краще зосереджуся на темі, яка до сих пір залишається актуальною - як правильно вибрати бісер, щоб він вас не засмутив.

Вишивка бісером популярне та захоплююче хобі серед українських жінок. Вишивка з прадавніх часів була невід’ємною частиною життя кожної жінки, вишивкою прикрашали одяг, домашній текстиль…

В кожної жінки завжди є безліч креативних ідей. Постійно хочеться творити щось прекрасне, робити цей світ яскравішим і світлішим. Теплом своїх рук, вкладаючи часточку своєї душі вони творять просто неймовірні речі. Дуже популярним способом вираження своїх творчих ідей є вишивка бісером. Переважно вишивають по схемам для вишивки, адже цей спосіб підходить як для професіонала так і для новачка.

Найперше питання, яке виникає у рукодільниці, яка вирішила вишити вишиванку, це - яку ж обрати тканину. Вишивка сорочки це кропіткий та тривалий процес, до якого потрібно підходити зі всією відповідальністю. Вишиванки створюються для найближчих і найдорожчих людей, тому хочеться щоб все було ідеально

Пасхальний рушник це важливий атрибут світлого свята Пасхи. Рукодільниці відносяться з відповідальністю до підбору орнаменту для вишивки бісером на пасхальному рушнику. Адже вже те, що саме з ним ви будете іти до церкви та вимагає особливої уваги при виборі.

Водорозчинний флізелін для вишивки бісером або нитками це тонкий синтетичний матеріал, на якому наноситься малюнок для вишивки.

Зачекайте...