+38(093)9275001
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Каталог товарів
Каталог товарів
Новини, Статті

Орнаменти Поділля - це традиційні українські візерунки, які використовуються для прикраси одягу, виробів з дерева, кераміки та інших різних виробів. Ці візерунки відрізняються від інших українських орнаментів своєю симетричністю та геометричними формами.

що краще габардин чи домоткане полотно?

п'ять переваг вишивки бісером

То яка ж різниця між цими двома тканинами? Це питання, яке дуже часто задають вишивальниці при виборі заготовок жіночих вишиванок. Насправді не так багато тканин використовується, тож давайте будемо розбиратись.

Чеський бісер Preciosa Ornela давно відомій всім. Я не буду в черговий раз повторюваті чужі слова і описувати його різновиди, розміри, застосування. Краще зосереджуся на темі, яка до сих пір залишається актуальною - як правильно вибрати бісер, щоб він вас не засмутив.

Вишивка бісером популярне та захоплююче хобі серед українських жінок. Вишивка з прадавніх часів була невід’ємною частиною життя кожної жінки, вишивкою прикрашали одяг, домашній текстиль…

В кожної жінки завжди є безліч креативних ідей. Постійно хочеться творити щось прекрасне, робити цей світ яскравішим і світлішим. Теплом своїх рук, вкладаючи часточку своєї душі вони творять просто неймовірні речі. Дуже популярним способом вираження своїх творчих ідей є вишивка бісером. Переважно вишивають по схемам для вишивки, адже цей спосіб підходить як для професіонала так і для новачка.

Найперше питання, яке виникає у рукодільниці, яка вирішила вишити вишиванку, це - яку ж обрати тканину. Вишивка сорочки це кропіткий та тривалий процес, до якого потрібно підходити зі всією відповідальністю. Вишиванки створюються для найближчих і найдорожчих людей, тому хочеться щоб все було ідеально

Пасхальний рушник це важливий атрибут світлого свята Пасхи. Рукодільниці відносяться з відповідальністю до підбору орнаменту для вишивки бісером на пасхальному рушнику. Адже вже те, що саме з ним ви будете іти до церкви та вимагає особливої уваги при виборі.

Водорозчинний флізелін для вишивки бісером або нитками це тонкий синтетичний матеріал, на якому наноситься малюнок для вишивки.

Зачекайте...