Меню
Меню

Способи оплати та доставки замовлення

Оплата

Замовлення приймаються цілодобово, обробляються в робочий час.  

 Оплату по Україні можна здійснювати на картковий рахунок Приват Банку. Оплата здійснюється через касу банку, через платіжний термінал, або через Приват24. При оплаті на картку Приватбанку комісію банку чи платіжної системи оплачує покупець. Платежі з закордону на розрахунковий рахунок - будь-якою системою грошових переказів (Western Union, Money Gram і т.п.).

Мінімальне замовлення за умови передоплати становить 35 грн.

Сума мінімального замовлення при умові оплати при отриманні ( накладеним платежем ) – від 200 грн. Оплата при отриманні оформляється лише при відправці перевізником «Нова Пошта» по Україні та за умови попереднього перерахування на картковий рахунок авансу в сумі 100 грн при замовленні до 500 грн, від 500 грн - сума авансу зібльшується залежно від кінцевої суми замовлення. Компанія "Магія Візерунку" залишає за собою право змінювати суму авансу.

Рахунок для оплати відправляється на вказану вами електронну адресу, або у вигляді смс повідомлення після формлення замовлення.  Якщо протягом 1 робочого дня реквізити для оплати по якихось причинах Вам не надійшли просимо зв'язатися з нами.

Обов’язково повідомляйте нас про здійснену оплату, вказуючи при цьому прізвище замовника та суму оплати Ви можете повідомити нас зручним для вас способом: перетелефонувати, написати на електронну адресу. Непідтверджені платежі не розглядаються. Замовлення буде відправлено лише після підтвердження оплати.

  Відправка здійснюється за рахунок отримувача протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати. Звертаємо вашу увагу, що при оплаті накладеним платежем ТК "Нова пошта" стягує комісію за грошовий переказ! При замовленні на будь-яку суму комісію оплачує покупець.

Гуртові замовлення відправляються лише за умови 100% передоплати.

Виготовлення друку на заготовках по шаблонах представлених на сайті здійснюється під замовлення протягом 1-3 робочих днів.

Доставка

Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.

Терміни доставки :  1-3 дні.

Вартість доставки оплачується одержувачем по тарифам транспортної компанії:

-          Новою поштою приблизно 35-40 грн по передоплаті, 70-80 грн якщо замовлення оформлено накладеним платежем.

Товар по замовчуванню оцінюємо на 200 грн ( мінімально, адже більша сума впливає на вартість доставки), якщо ви хочете щоб оціночна вартість була рівна вартості замовлення просимо вказувати це при замовленні. 

Претензії стосовно товару приймаються протягом 14 днів - для роздрібних клієнтів, потягом 3 днів - для гуртових клієнтів.
Зачекайте...