Меню
Меню

Способи оплати та доставки замовлення

Оплата

Замовлення приймаються цілодобово, обробляються в робочий час.  

Товар надсилаємо по передоплаті, після поступлення коштів на наш рахунок, або накладеним платежем ( лише Новою поштою ). Замовлення на суму до 100 грн віправляються лише по передоплаті.

 Оплата на картковий рахунок здійснюється через касу банку, через платіжний термінал, або через Приват24. При оплаті на картку Приватбанку комісію банку чи платіжної системи оплачує покупець.

Рахунок для оплати відправляється на вказану вами електронну адресу, або у вигляді смс повідомлення після формлення замовлення.  Якщо протягом 1 робочого дня реквізити для оплати по якихось причинах Вам не надійшли просимо зв'язатися з нами.

Обов’язково повідомляйте нас про здійснену оплату, вказуючи при цьому прізвище замовника та суму оплати Ви можете повідомити нас зручним для вас способом: перетелефонувати, написати на електронну адресу. Непідтверджені платежі не розглядаються. Замовлення буде відправлено лише після підтвердження оплати.

Якщо оплата не поступила упродовж 5 робочих днів, замовлення  буде розформовано.

  Відправка здійснюється за рахунок отримувача протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати. Звертаємо вашу увагу, що при оплаті накладеним платежем ТК "Нова пошта" стягує комісію за грошовий переказ! При замовленні на будь-яку суму комісію оплачує покупець.

Доставка

Доставка по Україні здійснюється Новою пошто та Укр поштою.

Терміни доставки :

-          При доставці Укрпоштою – до 7 днів,

-          При доставці Новою поштою – 1-3 дні.

Вартість доставки оплачується одержувачем по тарифам транспортної компанії:

-          Укрпоштою приблизно 25 грн

-          Новою поштою приблизно 35-40 грн по передоплаті, 70-80 грн якщо замовлення оформлено накладеним платежем.

Претензії стосовно товару приймаються протягом 14 днів - для роздрібних клієнтів, потягом 3 днів - для гуртових клієнтів.

 
Зачекайте...