+38(093)9275001
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Каталог товарів
Каталог товарів

Жіночі схеми вишивки. Схеми вишивки бісером сорочок

Кожна дівчина , жінка завжди прагне досконалості у всьому. Це стосується також і одягу як повсякденного так і святкового. Тому до вибору схеми жіночої вишиванки жінки підходять дуже відповідально. Адже насамперед вишиванка одягається переважно на урочисті події та свята. Останнім часом молоді пари все частіше надають перевагу вибору національного строю для такої урочистої події як заручини. Ми повертаємося до своєї історії до свого коріння, адже саме вишиванка є нашим традиційним одягом. Схеми жіночої вишиванки обрати серед великого розмаїття не легко, але потрібно завжди обирати те що припало до душі. Надзвичайно гарно виглядають парні вишиванки та сімейні комплекти.

 

Сама техніка вишивки бісером дуже легка, тому завоювала таку популярність серед українських жінок. Схеми для вишивання сорочок бісером вже нанесені на тканину, тому майстрині потрібно лише вишити по малюнку і пошити заготовку в готовий виріб. Часто вишиванки декорують мереживом, переважно це тонке лляне мереживо, хоча інколи обирають більш широке, або яскравих кольорів, це вже залежить від фантазії та вподобань кожної вишивальниці. Схема для вишивання сорочки бісером стане чудовим подарунком для рукодільниці, варто проте наперед спитати про вподобання майстрині у вишивці, адже хтось надає перевагу монохромній вишивці, хтось барвистій. Одним до вподоби делікатна та ніжна вишивка, іншим подобається коли зашивка повна як в борщівських сорочках.

Схеми для вишивання сорочок бісером бувають на різних тканинах, тому варто також звернути увагу на вибір тканин:

-          Габардин ( синтетична тканина),

-          Домоткане полотно ( бавовняна тканина, хоча в складі теж є додатки синтетики)

Пропонуємо також прочитати статтю про те як обрати тканину для вишиванки

Якщо ви хочете обрати цікаві моделі, нові чи більш традиційні мотиви тоді вам до нас. В нашому інтернет-магазині ви можете знайти заготовки для вишивки на якісних тканинах. Надрук нанесено чітко, також при необхідності додаються умовні позначення щоб всі кольори добре проглядались, а вишивка по такій схемі принесла вам лише задоволення.

Серед основних наши переваг є найбільший вибір узорів:

• геометричні узори, як червоно-чорні традиційні, так і монохромні сокальські схеми вишивки, цікаві геометричні мотиви та стилізовані геометричні квіти здивують вас своєю красою та вишуканістю;

• квіткові мотиви ніжні та тендітні в пастельних тонах, яскраві маки сплетені з колосками та волошками, троянди, ромашки, та багато інших видів квітів та цікавих букетів;

• найоригінальнішим видом є поєднання геометрії з квітами. Це дуже цікавий варіант адже крім того, ви можете вишити таку заготовку в двох техніках вишивки одразу: хрестиком та бісером. Хрестиком в такому випадку переважно вишивають геометрію, а квітковий мотив бісером. Інколи рукодільниці вишивають бісером лише квіти, таким чином вишивка стає більш об’ємною, виглядає наче 3D вишивка.

Для найвибагливіших клієнтів ми завжди можемо запропонувати індивідуальний підхід та можемо внести певні зміни та корективи в наші малюнки. Всі заготовки ми з задоволенням комплектуємо всім необхідним: бісером, нитками муліне, голками, бісерними нитками, органайзерами для рукоділля. Тому не лише величезний вибір та лояльні ціни, а й творчий підхід до кожного зроблять вас нашими постійними клієнтами! 

Зачекайте...