+38(093)9275001
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Каталог товарів
Каталог товарів

Купити заготовку для вишиванки | Схеми вишиванок в стилі бохо

Вишиванка - наш національний символ. Дизайнери активно почали використовувати у своїх колекціях українську символіку. Сьогодні на піку моди опинилися вишиванки в стилі бохо. Серед новітніх модних тенденцій - жовтий та синій кольори з квітковими узорами.

Схеми вишивок жіночих сорочок хрестиком купити | Заготовка жіночої сорочки для вишивки бісером або нитками

Українська вишиванка - це не просто вбрання - це справжній захисний амулет. Тому вишиванка своїми руками, заготовки яких можна купити в нашому інтернет магазині, буде цінною річчю у вашому гардеробі.

Схеми вишивок жіночих сорочок хрестиком купити: заготовка жіночої сорочки для вишивки бісером або нитками

Перші вишиванки мали сакральне значення. Це були вишиті сорочки для релігійних ритуалів. Вишиті сорочки дарували новонародженим немовлятам, щоб захистити їх від нечистої сили. Сорочки завжди вишивали жінки, і тому вони були заряджені емоційно, символізували добро, любов і вірність.

Вишивка бісером стала сьогодні дуже популярною. За допомогою вишивання можна створювати унікальні вироби. Але для рукодільниць, які лише починають займатися вишивкою це може бути трохи складно. Щоб уникнути зайвих клопотів, найкраще купити заготовки для вишивання.

Вишиванки бохо заготовки | Символіка української вишивки

Якщо для українців з давніх часів вишиванка була традиційним одягом, то в сучасних умовах вишивка набула особливого значення в багатьох сферах людського життя, стала засобом вираження патріотизму. Щоб отримати гарну вишиванку, просто потрібно схеми вишивок жіночих сорочок хрестиком купити

У нашому інтернет-магазині можна купити заготовку для вишиванки з різноманітними орнаментами. Візерунки української вишиванки поділяються на три групи: геометричні, рослинні, тваринні та представляють елементи символіки давньоукраїнських вірувань і культів. У наявності маємо заготовки для вишивання жіночої сорочки хрестиком, які характерні для тих чи інших етнографічних районів України.

Купити заготовку для вишиванки: схеми вишиванок в стилі бохо

Надзвичайною популярністю користуються заготовки вишиванок бохо з геометричними орнаментами. Купити заготовку вишиванки в стилі бохо з геометричним узором - чудове рішення. Значення секретних символів та геометричних візерунків починаються з води та сонця. Тому що ці два елементи найчастіше трапляються в українській вишивці. Візерунок сонця зображується у вигляді восьмикутної квітки або розетки, а візерунок води - як вита змія. Орнаменти з води та сонця символізують дві стихії. Вони застосовуються до дитячих сорочок як охоронці материнської та батьківської сили. Хрестоподібні візерунки - це рух сонця, який символізує добро та служить захистом від злих сил.

Для демонстрації краси природи потрібні були квіткові малюнки для вишивки. Ці моделі представляють реальні форми життя в природі. Найпоширенішими рослинними орнаментами в традиційних українських мотивах вважаються "калина", "дубове листя", "виноград", "барвінок", "хміль" та багато інших. Заготовки вишиванок бохо з квітковим узором теж дуже популярні серед майстринь. 

Значення таємних символів квіткового орнаменту починається з калини. У давнину це дерево асоціювалося з народженням Всесвіту, сонцем та зірками. Назва калини походить від давнього сонця "Коло". Калина на вишивці символізувала своєрідне безсмертя, а також епоху Відродження.

Вишиванки бохо заготовки можуть бути і для чоловіків. Дубовий візерунок вишивається переважно на чоловічих сорочках. Дуб Перун, який був покровителем чоловічої енергії, розвитку та життя. Сорочка з цим орнаментом була чарівним оберегом та додавала чоловікам сили.

Також схеми вишивок жіночих сорочок хрестиком купити можна з виноградним листям. Виноград символізує радість та насолоду сімейного життя. На думку антропологів, виноградник - це те, що є життєво важливим полем, де глава сім’ї чоловічої статі виконує роль сіяча, але дружина зобов’язана вирощувати виноградники та доглядати за ними. Вишиванка своїми руками заготовки властиві Полтаві та Києву. Але в Чернігові візерунки з виноградом застосовували для рушників та скатертин.

Крім того, заготовки вишиванок бохо популярні з червоним маком. Вважалося, що сорочка з вишитими маками захищатиме свого власника від будь-якої шкоди. У сім'ях, де чоловіки загинули на війні дівчата на своїх сорочках, застосовували цей шаблон, зобов'язуючись зберегти і продовжити козацький рід.

Купити заготовку для вишиванки з тваринним візерунком теж можливо. Найчастіше у вишивці застосовується зозуля, риба, кролик, сова, метелик або півень. Зоомофорні орнаменти можна побачити разом із різноманітними химерними сплетіннями.

Вишиванки бохо заготовки: символіка української вишивки

Також популярною є заготовка для вишивання жіночої сорочки хрестиком білим по білому. Такі вишиванки бохо заготовки обирають молоді скромні дівчата. Це підкреслює природну красу дівчат і служить захистом від злих сил.

Вишиванки жіночі заготовки вишиваються найрізноманітнішими кольорами. Червоний колір ниток означає удачу та захист. Зелений колір на вишивці - символ народження та зростання, на якому нанесений візерунок з трави та листя. Жовтий - достаток, багатство. Жовтий колір символізує сонце, як енергію всього життя на землі.

Українська вишита сорочка - це не тільки гарний одяг. Це - глибокий духовний зміст та дотик до історії України.

Заготовки вишиванок бохо | З чим носити вишиванку в стилі бохо?

Вишиванки бохо нагадують про квіти, фестивалі та безтурботне свято. Однак це не означає, що ви не можете носити вишиванку бохо щодня. Квіти - невід’ємний елемент вишитих сорочок у стилі бохо. Не дивно - квіти асоціюються з делікатністю, безтурботністю та жіночою красою. Заготовки вишиванок бохо з струмуючого матеріалу ідеально підходять для офісу. Застібка на ґудзиках додасть вам шикарного вигляду, а довший рукав змусить вас завжди виглядати професійно і стильно.

Заготовки вишиванок бохо: з чим носити вишиванку в стилі бохо?

Заготовки вишиванок бохо доступні в нашому магазині, сподобаються не тільки романтикам, але і дівчатам, які люблять легкість у повсякденному стилі. Вишита сорочка в стилі бохо додасть вишуканості і дівочості будь-якому вбранню. Купити заготовку вишиванки в стилі бохо дуже просто. Таку вишиванку Ви можете поєднати з джинсами-бойфрендами або улюбленою спідницею.

Купити заготовку вишиванки в стилі бохо | Мереживні сорочки бохо

Наступний наш хіт - це вишиванки, прикрашені ніжним мереживом. Чи є в моді щось більш романтичне, ніж жіноча вишита сорочка з мереживом? Схеми вишивок жіночих сорочок хрестиком купити з мереживом - правильний вибір! Така вишиванка виглядає святково. Вона буде добре поєднюватися не тільки з джинсовими шортами, але і з елегантними брюками, вузькими джинсами, балетками та невеликою сумочкою. Заготовки вишиванок бохо - повсякденна елегантність. Широкі форми сорочки подбають не тільки про повсякденний комфорт, але і про ваш бездоганний стиль.

Купити заготовку вишиванки в стилі бохо: мереживні сорочки бохо 

Якщо Ви активно цікавитеся традиціями, тоді зверніть увагу на заготовки вишиванок бохо, представлені в нашому інтернет магазині. Вишиванка своїми руками заготовки - це унікальна можливість доторкнутися до дивовижної української культури. Тільки погляньте на оригінальні візерунки, які мають вишиванки жіночі заготовки. Заготовки вишиванок бохо - це стильні орнаменти, які радуватимуть очі, як самої власниці сорочки, так і оточуючих людей.

Вишиванка своїми руками заготовки | Заготовки для вишивання сорочок

З огляду на актуальність української культури в сучасному суспільстві, вигідно схеми вишивок жіночих сорочок хрестиком купити. Краще купити заготовку вишиванки в стилі бохо для подальшої роботи, власноруч створюючи витончений виріб.

Найкраще для початківців купити заготовку для вишиванки. Подібні заготовки стануть чудовим рішенням, дозволяючи істотно заощадити час! Схеми вишивок жіночих сорочок хрестиком купити - найкраща інвестиція.

Вишиванка своїми руками заготовки: заготовки для вишивання сорочок

Купити заготовку вишиванки в стилі бохо - це насправді одна з найкращих модних інвестицій цього та наступних сезонів! Незалежно від фігури, вишиванки в стилі бохо підходять дамам з великими грудьми, і навпаки.

На додаток до вищезазначеного, вишиванка своїми руками заготовки відрізняються дивовижним комфортом. Носити їх зручно і приємно. Це пояснюється спеціально продуманими стилями та підбором високоякісних тканин. 

Однією важливою особливістю, які пов’язує майже всі сорочки бохо є незвичайні візерунки, цікаві фасони та шалені кольори. Якщо ви шанувальниця різнокольорових нарядів, ви точно зможете у нас купити заготовку для вишиванки. У категорії “схеми вишивок жіночих сорочок хрестиком купити” є варіанти ніжних, витончених сорочок. Якщо ви слідкуєте за трендами - обов’язково ознайомтесь із нашим асортиментом вже зараз!

Зачекайте...