+38 (096) 653 02 82
+38 (093) 927 50 01
magiavizerynky@gmail.com
Зворотній зв'язок
Меню
Меню

І заготовку вишити і зір берегти

   Вишивка це приємна справа, яка вимагає високої концентрації уваги, незалежно від того чи ви вишиваєте бісером чи нитками.  Звичайно ж наш очі потрібно берегти, тому ми хочемо надати Вам декілька практичних порад про те, як не втратити зір при вишивці.

1.  Радимо завжди вишивати лише при денному світлі.

2. Якщо вишивати при денному світлі не вдається, адже більшість з нас все таки полюбляє вишивати вечорами після роботи, краще вишивати при хорошому освітленні. Лампи мають  обов’язково світити білим кольором, не жовтим.

3.    Завжди робіть перерву при вишивці, щоб не перевантажувати очі. Магія Візерунку рекомендую робити перерву кожних 40 хвилин.

4.    Якщо ви вишиваєте на чорній тканині або ви маєте поганий зір, користуйтеся збільшувальним склом. Зараз у магазинах великий вибір таких луп. Вони бувають як з під світою так і без. На наш погляд досить зручними є лупи на підставці.

   Часто дівчата вишивають перед телевізор за переглядом улюбленого серіалу чи телепередачі. Це добре для ваших очей, бо зір розфокусовується і немає такого навантаження на зір. Але навіть вишиваючи перед телевізором чи комп’ютером не забувайте робити перерву! У кожної жінки завжди знайдеться чим зайнятись у перервах між улюбленою справою.

  Магія Візерунку бажає Вам приємного  вишивання, та рівних хрестиків. 

Зачекайте...